Bilgi için? +90 212 452 93 10

Callan Akreditasyon Nedir?

Callan Akreditasyonlu Okulu Ne Demek?

Callan Akreditasyonu, dil okulumuzun yüksek kalitede bir öğrenci deneyimi sağladığını ve Callan Yönteminin en doğru şekilde öğretildiğini gösteren bir belgedir. Bu belgeyi alabilmek için öğretmenlerin ve kullanılan materyallerin Callan eğitim kalite standartlarına uygun olması gerekmektedir.

MEB onaylı köklü bir kurum olan Active English İstanbul olarak Fiziksel Okul Akreditasyonuyla birlikte, konusbizimle.com Online Dil Öğrenim Platformumuz, Callan Online Türkiye Akreditasyonuna sahip olup, dijital dünyada da söz sahibidir. Ülkenin neredeyse bütün şehirlerinden her seviyede öğrencimiz, çevirim içi/çevirim dışı birebir özel derslerle her seviyede İngilizce bilgilerini konuşarak geliştirmektedir.

Callan Method Akreditasyon

Akreditasyona sahip bir dil okuluyla İngilizce öğrenmenin avantajları nelerdir?

Gerçek Callan metodun derslerini, düzenli denetlenen, işini en iyi yapanlardan seçilmiş, nitelikli, arkadaş canlısı, enerjik ve sabırlı Callan Method öğretmenlerinden alırsınız. Yapılan dersin 1 dakikası bile israf olmaz.

Doğru öğretmen, öğrencisini en iyi dinleyen ve yanlış kullanımları anında düzeltip konuşmasına yardımcı olan öğretmendir.

Metodun belirlediği kalite standartlarına uygun Callan Disiplinine sahip sertifikalı öğretmenlerimizin, her zaman hızlı ve etkili ders işlemesi sayesinde sıkılmadan İngilizce öğrenirsiniz. Böylece orijinal olan daha kaliteli eğitimi daha uygun fiyata almış olursunuz.

Neden sadece 1 kişiden İngilizceyi duyup konuşasınız ki?

Türkiye’de resmi okulu olduğumuz Callan Yönteminin, bünyemizde çalışan bütün öğretmenleri, metodu en iyi ve en doğru şekilde uygular. Bu yüzden güvenle farklı aksanlarda da duyup anlamanız için her gün farklı ve değerli bir öğretmenle ders yapma rotasyonu sunuyoruz size.

Bitirdiğiniz seviye sonunda orijinal Callan Method başarı sertifikasına sahip olursunuz.

Aynı zamanda M.E.B onaylı olan dil okullarımızda, olabilecek sorunlarla ilgili her zaman samimi ilgilenecek bir çalışanımızı bulursunuz.

Türkiye’de Callan Metodu yaklaşık 20 senedir başarıyla uygulayarak temsil eden Active English, dünya genelinde de başarılarıyla ödüller almış ve tamamen yerli sermayeyle kurulmuş bir dil okuludur.

Bilgi almak ve ücretsiz deneme dersi için +90 212 452 93 10