Bilgi için? +90 212 452 93 10

CALLAN FOR KIDS

Callan Kids

CALLAN FOR KIDS

Çocuklar için Callan, sürekli dinleme ve konuşma pratiği sağlar ve sistematik olarak, CEFR (Ortak Avrupa Referans Çerçevesi) üzerindeki A1 seviyesindeki testler için gerekli tüm dilleri ve çok daha fazlasını kapsayan, öğrenenin kelime ve dilbilgisi yeterliliğini geliştirir.

Bir dili öğrenmenin en iyi yolu o dili anlayıp konuşmaya çalışmak yani pratik yapmaktır. Ülkemizde çocuk yaştan itibaren İngilizce eğitimine azımsanmayacak kadar çok para ve zaman harcanmasına rağmen ne yazık ki istenilen sonuçlara bir türlü ulaşılamamıştır. Devlet okulları sınıflarında öğrenci sayısının fazla olması ve konuşma dersi saatlerinin yetersiz olması ve iyi derecede İngilizce konuşabilen nitelikli öğretmenlerin az olmasından dolayı…

Konuşma derslerinin öneminin farkında olup anadili İngilizce olan idealist eğitimcilerle çalışıp, yoğun konuşma dersleri verdiğini iddia eden kolejlerde bile ne yazık ki yeterli miktarda günlük konuşma dersleri yapılamamaktadır. Her gün konuşma dersi olsa bile örneğin 15-20 kişilik sınıflarda bir öğrenciye 50 dakikalık derste en fazla 2-3 dakika konuşma fırsatı tanınır.

Sadece anlama ve yazma değil, konuşma becerilerinde de özgüven kazandıran böylelikle geleceğini parlatan bireyler olmaları için pratik, hızlı ve etkili bir çözüm sunan, çocuklar için Callan Method programımıza mutlaka bir göz atın.

Callan Metodu bilen veliler Callan for kids programının yüksek eğitim kalitesinin farkını hemen anlar. Hafta içi her gün 15 dakika belirlenen saatlerde çocuğunuza ders aldırın, bu süre içerisinde daha önce yapılan derslerin tekrarlarıyla birlikte en az 50 cümleyle konuşma fırsatı sunalım.

Başlangıç için İngilizce de günlük yaşamda sık kullanılan 1300 kelime, bu kelimelerin kullanıldığı, İngilizce konuşmayı kolaylaştıran yüzlerce cümle, ifadeler ve deyimler.

  • Pratik, hızlı ve etkili
  • 7 -10 yaş arası çocuklar için dikkatlice seçilmiş uygun içerik
  • Tek başına çalışmayı çekici hale getiren yapısı
  • Eğlenceli, profesyonel yerli ve yabancı öğretmenlerle canlı dersler

Bilgi almak ve ücretsiz deneme dersi için +90 212 452 93 10